HTC представиха четириядреният HTC Desire 500, който се очаква да се появи на пазара у нас още в края на този месец.
HTC Desire 500 разполага 4,3 инча дисплей с резолюция 800 х 480, четириядрен процесор Snapdragon 200 с честота 1.2GHz, 1GB оперативна памет, както и 4GB вградена, която може да бъде увеличена посредством слота за microSD карта памет.
Основната камера на HTC Desire 500 е 8 мегапиксела, а фронталната 1,6, като капацитета на батерията е 1800 mAh и производителят обещава до 12ч в режим на разговори. HTC Desire 500 ще се предлага в два цвята – черен и син, а към момента няма информация относно цената, на която ще се продава.
Харесва ли ви това, което четете тук? Не забравяйте да „Харесате” чрез Фейсбук бутон. Абонирайте се безплатно за RSS фийд или направете безплатен абонамент по е-мейл, за да получавате първи информация за всички мой най-нови материали.