Google спечели важна съдебна битка, след като вчера американски съд постанови, че компанията, и нейната платформа Android, не нарушават патентни права на Oracle.
От Oracle коментират, че това за тях не е краят и ще продължат борбата да защитят правата си върху Java, които според тях са нарушени от страна на Google.
След отхвърленит иск на Oracle, според анализатори, Google са спечелили сериозна победа в съдебните спорове, които водят с една компания по притежанието и нарушаването им с операционната си система Android.
Харесва ли ви това, което четете тук? Не забравяйте да „Харесате” чрез Фейсбук бутон. Абонирайте се безплатно за RSS фийд или направете безплатен абонамент по е-мейл, за да получавате първи информация за всички мой най-нови материали.